« Листопад 2022 »
Пт 4 11 18 25
Сб 5 12 19 26

Відділення екстренної (невідкладної) медичної допомоги

Відділення екстренної (невідкладної) медичної допомоги - складний підрозділ із своїми специфічними завданнями і структурою.

У результаті того, що КП "Токмацька багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" ТМР виконує функції по наданню невідкладної допомоги мешканцям міста Токмак, Токмацького району, відділення працює в напруженному цілодобовому режимі.

Відділення екстренної ( невідкладної) медичної допомоги приймає пацієнтів, які доставлені каретою швидкої медичної допомоги, направлені поліклінікою або звернулись самостійно.

Від оперативності і злагодженості роботи колективу відділення екстренної (невідкладної) медичної допомоги залежить не тільки функціювання лікарні вцілому, а й здоровя та життя пацієнтів.

Медичний персонал відділення екстренної ( невідкладної) медичної допомоги володіє всіма маніпуляціями, необхідними для діагностики і надання екстреної допомоги.

У відділенні здійснюється:

1. Реєстрація пацієнтів, які поступають у стаціонарні відділення лікарні.
2. Розподіл хворих на два потоки: планові і ургентні.
3. Огляд лікаря і проведення основних діагностичних досліджень.
4. Організація невідкладних консультацій кваліфікованими спеціалістами відділень.
5. Обстеження хворих з використанням лабораторних і інструментальних методик.
6. Надання невідкладної медичної допомоги.

Відділення укомплектовано апаратурою, необхідною для надання невідкладної медичної допомоги, первинної діагностики, зокрема для проведення: лабораторних, рентгенологічних, ультразвукових, функціональних досліджень та малою операційною.

Лікарський колектив відділення - це відповідальні та кваліфіковані фахівці Нікітюк Микола Васильович, Пенькас Алла Іванівна, Кібовський Валентин Іванович, Лєтошко Галина Володимирівна.

Діяльність медичних сестер координує старша медична сестра - Каплій Антоніна Олександрівна.

Телефон відділення (06178) 4-50-30

Лікарі