« Серпень 2019 »
Чт 1 8 15 22 29

27 листопада лікарі Комунального підприємства «Токмацька багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» ТМР на чолі з в. о. головного лікаря В. Пасєвіним взяли участь в обласній конференції, на якіій обговорили одну з найгостріших і глобальних проблем людства – ішемічний інсульт.

Форум зібрав фахівців різних профілів: невропатологів, анестезіологів, нейрохірургів, кардіологів, судинних хірургів

Інсульт – це гостре і раптове порушення мозкового кровообігу, через що в клітини мозку не надходить кисень і вони гинуть.

Щорічно важкі мозкові катастрофи забирають десятки мільйонів життів. Для нашої області цей показник близький до 5 тисяч. Ця недуга є одною із основних причин смертності та інвалідизації серед населення.

Медики впевнені, що завдяки сучасним методам діагностики і лікування, сумну статистику можна виправити. Своєчасна спеціалізована допомога і адекватна терапія здатні не тільки зберегти життя пацієнту, але і уникнути необоротних наслідків інсульту.

Кожна людина повинна знати перші симптоми інсульту і при перших же підозрах викликати швидку медичну допомогу – це вже 50% успіху.

При інсульті дуже важливо звернутися за допомогою у перші 3-4 години після порушення кровообігу. Цей період у медицині називається «золотим терапевтичним вікном». У цей час обов`язково потрібно в умовах спеціалізованого центру провести тромболізис – терапію, яка допоможе «розчинити» тромб, відновити кровотік у судинах мозку і яка є «золотим стандартом» лікування

Вівторок, 11 Грудня 2018 15:17 | Переглядів: 94