« Грудень 2018 »
Пн   3 10 17 24 31
Нд 2 9 16 23 30

Працівників КП "Токмацька багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" привітали з Днем медика

Напередодні Дня медичного працівника голова Токмацької райдержадміністрації Віктор Дудукалов взяв участь в урочистому заході з нагоди свята, яке відбувалось у КП "Токмацька багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування ".
Також в урочистостях взяли участь керівник апарату Токмацької РДА Тетяна Забавська та секретар Токмацької міської ради Олександар Чуб.

- Щиро вітаю всіх медичних працівників Токмаччини— лікарів, фельдшерів, медсестер, ветеранів охорони здоров’я із професійним святом. Професія медика це справжнє покликання душі, яке допомагає рятувати людські життя, - зазначив у своєму виступі очільник Токмацького району. Віктор Сергійович також підкреслив, що район завжди буде підтримувати лікарню і її працівників, надаючи допомогу у вирішенні різних питань життєдіяльності, і пообіцяв, що районна влада і надалі приділятиме медичній галузі особливу увагу. Керівник району також вручив кращим лікарям Почесні грамоти за високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у розвиток медицини та з нагоди Дня медичного працівника.

З вітальною промовою до колег звернувся в.о. головного лікаря КП "Токмацька багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування " ТМР Віталій Пасєвін, який наголосив на важливості праці медиків, яка була і залишається однією з наймилосердніших професій. Він висловив впевненість, що колектив закладу, і загалом медики району, за підтримки влади зможуть впоратись з усіма викликами успішно і повернуть колишню славу Токмацькій медицині. В.о. головного лікаря побажав щастя, радості, а найголовніше міцного здоров’я колегам.
Також Віталій Пасєвін разом з представником профспілки відзначили найкращих працівників грамотами, а також грамотами департаменту охорони здоров’я Запорізької ОДА. Серед тих, хто отримали їх були безпосередньо медичні працівники та працівники, що забезпечують діяльність медичної установи.

Понеділок, 18 Червня 2018 09:06 | Переглядів: 88