« Грудень 2018 »
Пн   3 10 17 24 31
Нд 2 9 16 23 30

Токмацькі лікарі будуть вчитися проводити лапароскопічні операції

В.о. головного лікаря Віталій Пасєвін планує заключити довгостроковий договір на підготовку медиків

На запрошення в.о. головного лікаря КП "Токмацька багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування " ТМР Віталія Пасєвіна до закладу приїхав доктор медичних наук, доцент кафедри хірургії та проктології Запорізької медичної академії післядипломної освіти Костянтин Милиця.

Віталій Пасєвін ще до своєї нинішньої посади головного лікаря виступав за впровадження у Токмацькій лікарні лапароскопічної хірургії, тобто безкровних операцій. І ось зараз, очоливши заклад, він вирішив втілити задум у реальність. На його особисте запрошення до Токмака приїхав хірург, який має великий досвід у проведені подібних операцій Костянтин Милиця. З ним під час зустрічі були обговорені питання співпраці в плані навчання токмацьких лікарів тонкощам лапароскопічної хірургії. Крім того Костянтин Миколаєвич пообіцяв допомогти і з оптикою для лапароскопічного апарату.

За словами в.о. головного лікаря Віталя Пасєвіна восени планується заключити довгостроковий цикл курсів на навчання токмацьких лікарів. Це допоможе вивести нашу медицину на новий більш якісний рівень. Адже до цього медики Токмака проходили навчання безпосередньо у медакадемії післядипломної освіти, не маючи наочного досвіду. Але більшої ефективності у роботі буде досягнуто тоді коли, лікарі матимуть змогу бачити, як проводяться такі операції, брати у них безпосередню участь. «Основна моя задача, як головного лікаря повернути довіру до нашої лікарні. А також підвищити якість надання медпослуг для мешканців Токмак та району. Тому ми будемо докладати зусиль, аби люди лікувалися у нас, а не їздили за десятки кілометрів», - підкреслив Віталій Валерійович.+

Наразі вже йде підготовка документів для укладення договору на проведення постійно діючих семінарів з підвищення кваліфікації співробітників лікарні. Під час них токмацькі лікарі будуть навчатися проведенню лапароскопічних операцій. На цьому тижні планується заключення договору на співпрацю. У Токмацькій лікарні розраховують на початок співробітництва вже на початку вересня, оскільки лікарі, які викладають у Запорізької медичної академії післядипломної освіти наразі у літніх відпустках.

Понеділок, 11 Червня 2018 11:09 | Переглядів: 60