Офіційний сайт «Токмацької багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування» Токмацької міської ради.

Розділи

Календар

« Червень 2023 »
Пн   5 12 19 26
Вт   6 13 20 27
Ср   7 14 21 28
Чт 1 8 15 22 29
Пт 2 9 16 23 30
Сб 3 10 17 24  
Нд 4 11 18 25  

Пошук

Новини

У Програму медичних гарантій додали пакет “Медичний огляд осіб, організований територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки”

Щоб посилити спроможність військово-лікарських комісій у Програмі медичних гарантій запроваджується новий пакет, який дозволить залучити до роботи комісій цивільні медзаклади. Відповідне рішення прийняв Кабінет Міністрів України. Ознайомитися з постановою можна за посиланням.

Пакет передбачає проведення медичних оглядів мультидисциплінарними командами лікарів військово-лікарських комісій (ВЛК), що утворюються при територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки.

Позаштатні ВЛК при територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки функціонуватимуть на базі цивільних медзакладів. Їх кількість та перелік з урахуванням поточного навантаження визначатимуть керівники обласних, Київської міської військових адміністрацій.

Національна служба здоров'я України укладатиме договори з цими закладами та забезпечуватиме оплату наданих послуг – 883 грн за один комплексний медичний огляд.

В межах пакету “Медичний огляд осіб, який організовується територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки” надаватимуть такі послуги:
- проведення лабораторних та інструментальних досліджень;
- направлення особи за наявності показань в інші медичні заклади для проведення необхідних консультувань та обстежень, а також для надання спеціалізованої медичної допомоги у разі потреби;
- оформлення проєктів довідок та формування медичних висновків щодо стану здоров’я особи.

 

 

https://nszu.gov.ua/novini/u-programu-medichnih-garantij-dodali-paket-medichnij-oglyad-858Четвер, 20 Квітня 2023 16:04 | Переглядів: 14