Офіційний сайт «Токмацької багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування» Токмацької міської ради.

Розділи

Календар

« Червень 2023 »
Пн   5 12 19 26
Вт   6 13 20 27
Ср   7 14 21 28
Чт 1 8 15 22 29
Пт 2 9 16 23 30
Сб 3 10 17 24  
Нд 4 11 18 25  

Пошук

Новини

ЗВІТ про роботу депутата Запорізької обласної ради Пасєвіна Віталія Валерійовича за 2022 рік

З 24.02.2022 триває військова агресія російської федерації проти України. Більшість території Запорізької області знаходиться під окупацією, робота депутатського корпусу Запорізької обласної ради ускладнилась.

З початку 2022 року Запорізька обласна рада провела 2 пленарні засідання: пленарне засідання восьмої позачергової сесії обласної ради в сесійній залі обласної ради (15.02.2022), в якому я взяв участь, та пленарне засідання дев’ятої позачергової сесії обласної ради в режимі ZOOM (15.03.2022).

Також, на виконання Закону України «Про правовий режим воєнного стану» для здійснення керівництва у сфері забезпечення оборони, громадської безпеки і порядку 24 лютого 2022 року Указом Президента України № 68/2022 було створено Запорізьку обласну військову адміністрацію, якій були передані повноваження у сфері бюджету, зокрема: складання та затвердження місцевого бюджету, внесення змін до нього, забезпечення виконання відповідного бюджету.

Я входжу до складу постійної комісії обласної ради з питань бюджету. У 2022 році постійна комісія провела два засідання , на якому було розглянуто 92 профільних питань, у тому числі питання внесення змін до рішення обласної ради від 16.12.2021 № 45 «Про обласний бюджет на 2022 рік».

Я підготував та ініціював декілька проектів рішень.

Спільно з депутатами обласної ради підготував проект рішення «Про звернення депутатів Запорізької обласної ради до жителів області щодо суспільної консолідації перед обличчям зовнішньої загрози», який був розглянутий на пленарному засіданні восьмої позачергової сесії та прийняте відповідне рішення обласної ради від 15.02.2022 № 30. Цим рішенням депутати обласної ради закликали всі політичні сили до єдності, консолідації зусиль, щоб спільно протистояти тиску з боку агресора, не розхитувати політичну ситуацію всередині країни, а також звернулись до жителів нашої області й усіх українців із закликом не поширювати панічні настрої, чутки та російську пропаганду, не піддаватися на інформаційно-психологічні атаки і не підігрувати агресору.

Також, у лютому 2022 року був підготовлений проект рішення «Про звернення депутатів Запорізької обласної ради до Верховної Ради України щодо невідкладного ухвалення проектів Законів України від 06.12.2021 реєстр. № 6394, 6395, 6396 та 6397, які передбачають запровадження економічного паспорта українця» (розміщений на офіційному вебсайті обласної ради 21.02.2022).

З метою оперативного вирішення питань ефективного та раціонального управління майном, надання відповідних пропозицій обласній раді, оцінки стану, перспектив та економічної доцільності використання об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Запорізької області, дотримання умов контрактів керівниками об’єктів спільної власності, рішенням обласної ради від 15.02.2022 № 8 була утворена Координаційно-дорадча рада з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Запорізької області при голові Запорізької обласної ради, до персонального складу якої я входжу.

В складних економічних умовах необхідно чітко визначати пріоритети фінансування і серед них ключовими є забезпечення обороноздатності регіону, потреби військових, медичної та соціальної сфери. Саме тому я як депутат обласної ради, у складі Координаційної ради, приділяю багато уваги аналізу діяльності кожного комунального закладу, установи та підприємства.

Станом на 16.12.2022 проведено 32 засідання Координаційної ради, здійснено аналіз поданих документів та надані висновки більше ніж з 390 питань.

Я завжди беру участь у засіданнях Координаційної ради. Маючи особистий управлінський досвід, беру активну участь у вирішенні питань розвитку та оптимізації роботи закладів, установ та підприємств Запорізької обласної ради, здійснюю контроль за ефективним використанням ними бюджетних коштів, дотримання чинного законодавства у господарській діяльності та кадровій політиці.

Одним з ключових рішень засідання Координаційної ради стало ухвалення рішення «Про створення робочої групи з питань планування коштів обласного бюджету у 2023 році, комунальними установами, закладами, комунальними некомерційними підприємствами, комунальними підприємствами обласної ради і бюджетними установами, що фінансуються з обласного бюджету, та з питань планування фінансово-господарської діяльності (в т. ч: фінансової, ліцензійної, інвестиційної діяльності) комунальних підприємств обласної ради».

Також в реаліях війни допомагав жителям ТОТ (забезпечував ліками, гуманітарною допомогою, допомагав в евакуації тяжко хворих на неокуповану територію). Багато нагальних питань доводилося вирішувати в онлайн режимі. Разом з депутатами від фракції «Слуга народу» напрацьовуємо нові напрямки роботи з благодійними організаціями.

Все буде Україна!

Слава Україні!субота, 31 Грудня 2022 13:23 | Переглядів: 167