Офіційний сайт «Токмацької багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування» Токмацької міської ради.

Розділи

Календар

« Серпень 2022 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24 31
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

Пошук

Новини

Здорові зуби - еталон краси!

Здорові зуби сьогодні являються еталоном краси. І хоча стоматологія, а саме профілактичні візити чи лікування більшістю відсотків населення ігнорується, через дорогу вартість послуг або відсутністю критичних симптомів, але розберемо детальніше чому не варто відкладати на потім лікування зубів.

В першу чергу зауважимо, що стоматологія є тією сферою де економія на ній як наслідок може призвести до більш значних витрат в майбутньому. Навіть звичайне, на перший погляд, відбілювання зубів в домашніх умовах руйнування емалі. А видалення зубного каменю підручними засобами залишає за собою ще кровоточиві ясна.

Така економія є так званою ведмежою послугою, адже допомога спеціаліста все-таки знадобиться, тільки наслідки будуть піддаватися радикальнішому та дорожчому лікуванню, не є виключенням навіть видалення зуба.

ЯКІ ЕТАПИ В НЕ ПОТРЕБУЮТЬ ЕКОНОМІЇ

Кваліфікація спеціаліста: кваліфікований лікар стоматолог є основою стоматологічного лікування. Ніякі надсучасні стоматологічні технології не увінчаються успіхом при їх застосуванні лікарем без кваліфікації. Тому варто звертати увагу на клініки та спеціалістів, які мають репутацію.

Якісні матеріали: існує два варіанти або використати для пломбування зуба цемент, який є міцним та стійким або обрати ультрасучасні матеріали, які не темніють, практично не присаджуються та здатні прослужити довгі роки при правильній гігієні.

Методи лікування: сучасні технології дають можливість зробити лікування або діагностичну процедуру комфортною, безпечною, дієвою з відповідною підвищеною результативністю.

Метод діагностики: інколи класична рентгенографія не дає можливість встановити характер та масштаби проблеми зі сторони стоматології. Тоді доцільнішим буде призначення комп'ютерної томографії, яка у декілька разів перевищує рентген за інформативністю та безпечністю. Це ж стосується клінічних аналізів, обстеження під дентальним мікроскопом і ряду інших діагностичних заходів. Правильно поставлений діагноз - половина успіху лікування. Для його постановки потрібна якісна діагностика, тому не варто на ній економити.

ЯК ЗАПОБІГТИ РОЗВИТКУ УСКЛАДНЕНЬ ЗІ СТОРОНИ ЗУБНОГО РЯДУ

В першу чергу правильні та вчасні профілактичні огляди дають можливість довше та краще зберігати здоров'я своїх зубів у відмінному стані, запобігаючи появі більшості дентальних порушень. Тому варто взяти за правило проходити щорічний стоматологічний Check-up. Також нагадаємо, про наші повсякденні звички, які дуже часто нами ігноруються, але при цьому негативно відбиваються на стані наших зубів: скреготіння зубами, яке на постійній основі призводить до стирання емалі. Відкривання пляшок зубами, перекушування ниток, та інші маніпуляції, що можуть привести до появи тріщин в емалі, стирання зубів або переломів їх коронок. Часте використання зубочисток, що може сильно травмувати ясна. Куріння - шкідлива звичка викликає появу нальоту на зубах та пожовтіння емалі. Відбілювання зубів в домашніх умовах. Харчування, а саме зловживання кислими продуктами та солодощами, чергування гарячого та холодного. Також не варто забувати про основний метод профілактики патологій зі сторони зубів - це правильний догляд за ротовою порожниною та зубами. При його відсутності та наявністю, хоча однієї вищезазначеної звички - зуби дуже важко знову повернути до попереднього стану. Тому дотримуйтеся гігієнічного догляду та обов'язково відвідуйте стоматолога один-два рази на рік.

Телефон для довідок: (06178) 2-33-76Вівторок, 09 Лютого 2021 15:33 | Переглядів: 302